شعار سال 1397

پیگیری وضعیت

 

دیدار و بازدید از خانواده شهدا ،ایثارگران ،جانبازان و آزادگان

تاریخ انتشار : 1397/12/07 12:54 ب.ظ | دسته : اخبار | بازدید : 63

به گزارش روابط عمومی : جمعی از مسئولان شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه شش از خانواده‌های معظم شهدا ، ایثارگران ، جانبازان و آزادگان سرفراز دیدار کردند.

مسعود دشوارگر ، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه شش، هدف از این دیدار معنوی را تجدید بیعت با آرمانهای شهدا و ارج نهادن به خانواده‌های معظم شهدا از سوی مسوولان عنوان کرد.

وی گفت: عزت و افتخار کنونی جامعه اسلامی ما مدیون و مرهون خون شهدا ، ایثارگری جانبازان و آزادگان است , شهدا را شمع محفل پرفروغ انقلاب دانست و اظهار داشت: شهدا دانش آموختگان مکتب امام حسین (ع) هستند.

دشوارگر افزود: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و ارزش‌های دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسوولان باید سنت دید و بازدید از خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

وی با تاکید بر حفظ ارزش‌های ایثار و شهادت در جامعه اسلامی بیان کرد: خانواده‌های شهدا و جانبازان پیشگام در اجرای فرامین الهی در جامعه اسلامی هستند.

وی اضافه کرد: امروزه خانواده‌های معظم شهدا با دلهایی سرشار از ایمان ثابت کرده اند که در راه ارزشهای اسلامی می‌بایست دین خود را ادا نمود و مسوولان نیز بایستی در این مسیر ، شأن خانواده معظم شهدا را حفظ کنند.

دشوارگر افزود: شهدای ما با بصیرت و آگاهی ، راه امامت و ولایت را پیمودند و در این مسیر نیز شهادت را مقدم بر حیات مادی دانستند و امروز نیز خانواده‌های آن بزرگ مردان ، همان مسیر را با افتخار و سربلندی طی می‌کنند.

گفتنی است در جریان این دیدار معنوی ، هدایایی نیز توسط شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه شش به خانواده‌های معظم شهدا ، جانبازان و آزادگان سرفراز شهرستان بندرعباس اهدا شد.